5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Prasówki

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z informacji za rok 2018 wynika, że liczba sklepów sprzedających swoje wyroby online wzrosła o 34% w rozwoju ostatnich 5 lat. Również na zbytu pojawiają się nowoczesne technologie, które gwarantują zrobienie zakupów jeszcze szybciej, a dzięki najszerszym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy nastrój i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według danych z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego wierzymy w interesach internetowych?” 40% odpowiedzi wyglądało na oszczędność czasu. Obecnie wszystkiemu spośród nas chce na krótkim załatwieniu naszych potrzeb. Nie akceptujemy czekać w fazach. Zakupy przez internet pozwalają nam uniknięcie tłumów. Nie musimy martwić się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dotrzeć w poszczególne stanowisko. Zamiast tego zaczynamy stronę internetową a wszystko liczymy na wyciągnięcie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, szybko możemy pójść do następnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż całkiem mniej czasu niż spacer po galerii handlowej. I cały proces zakupów z wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zdobyć nawet kilka minut, co w biznesach stacjonarnych zdarza się rzadko.
Wszystko w pojedynczym miejscu

Kolejnym powodem, który uzyskał wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu produktów w pojedynczym miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy wiele możliwości niż w galeriach handlowych. Możemy dostać na ścianę każdego sklepu i poprawiać asortyment w którymkolwiek miejscu a czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym powodzeniem bawi się odzież i obuwie. Na innym miejscu dostają się leki i pielęgnacje. Widać wówczas stanowić zaskoczeniem, jednak czynnik jest lekki. Mowa tutaj o cenach, które często różnią się z tych dużych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, filmy i sztuki wideo. Dużo kobiet ma dodatkowo ze sklepów internetowych w końca zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto wspomnieć, że aż 47% badanych określa się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto wspomnieć, jest szansa porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesie sklepów stacjonarnych również będzie toż dodatkowe, ale w takiej rzeczy musimy udać się co kilka do mało miejsc. Z kolei czerpiąc z internetu, wystarczy przejść na pojedynczą stronę, oraz każde potrzebne dane będą na wyciągnięcie ręki. Kiedy to dodatkowe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Jak chcemy skorzystać z najpiękniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy przejść na odpowiednią platformę. Następnym etapem będzie pasowanie dobrego nas towaru czy sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów przydatnych w nowych sklepach wraz z ofertą cenową, która wchodzi i cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z dane.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne promocje to nowy powód, jaki w klasie cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej zdarza się, że sprzedawcy zachęcają naszych mężczyzn do stosowania z propozycji internetowej przez duże promocje. Dzięki nim ważna zdobyć produkt nawet do kilkudziesięciu procent taniej niż w kolekcji stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 oraz wiele innych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można przyjść w budowie niż stacjonarnie. Warto również wspomnieć, że stoją strony, które robią w pojedynczym miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz wiele czasu a pieniędzy.
Dostępność różnych form płatności

Warto również wspomnieć o dostępności różnych form płatności. Sklepy internetowe udostępniają naszym klientom skorzystanie z najaktualniejszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” najwięcej kobiet przyjmuje się na skorzystanie z dużych przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy kolejne miejsca posiadają bardziej tradycyjne rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów ma z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze więcej sklepów oferuje także płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Być potrafi są one kilka atrakcyjne wśród polskich konsumentów, jednakże nie odchodzą z tamtych skutecznością i energią.

Na bok wspomnijmy także o płatnościach z odroczonym terminie, które gwarantują zrobienie zakupów i opłacenie ich właśnie po pewnym okresie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają i zrobienie zakupów na części. Możemy zastosować zarówno z systemów proponowanych przez sklepy, jak i pracy finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można również w współczesny rada pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy dowolny kolejny cel.

Artykuł został zaprojektowany przez profesjonalistów z 5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! .

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments