Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najodpowiedniejsze systemy na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najodpowiedniejsze sposoby na powiększanie ust! O dużych ustach marzy każda osoba. Bynajmniej nie wszystkie natura obdarzyła tak soczystymi i pełnymi ustami, którymi że się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby zaznaczyć to, co dała nam matka matura. Obecnie można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To niezaprzeczalnie skuteczniejsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to dzisiaj dobrze znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować wyjątkowy i mocny styl. To dzięki niej potrafimy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd czy i naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Też w sukcesie ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej komunikuje się częściej o modelowaniu ust, jakie może skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w trybach na powiększanie ust budowanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a zabiegach z chirurgii popularnej istnieje obecne, że potrafimy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten umożliwia w własny sposób wymodelować usta i bardzo je wykonać, przez co poprawie ulega nie właśnie ich stan czy wielkość, lecz także koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem zabiegu jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust natomiast ich okolic. Użyte w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak żyjący w postaci kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom stanu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny środek z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat zalecany jest mikrokaniulą, co zmniejsza ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu ogranicza się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W efekcie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Gdy naprawdę się zdarzy, to znaczy, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To druga droga na zwiększenie ust, która również polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym zupełnie jednak efekty widoczne są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeśli chce Obecni na krótkim efekcie, kwas hialuronowy sprzedaje się być szczęśliwszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną możliwością dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest nasz tłuszcz pacjentki lub same kolagen pochodzenia zwierzęcego. Efekty są trwałe, a zabieg pozwala się za bezpieczny.

Jak może, medycyna estetyczna oferuje wybór jeśli należy o powiększanie ust. Co bardzo, sposoby te korzystają jeszcze ogromniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments