XI Koncert Charytatywny we Wrocławiu

XI Koncert Charytatywny we Wrocławiu

Warto przeczytać

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci organizuje we Wrocławiu koncert charytatywny. To już XI edycja koncertu! Pod koniec stycznia br., zapraszamy do Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia na wspaniały koncert charytatywny. Całkowity dochód z wydarzenia (bilety, zbiórka do puszek, licytacja, loteria) zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Koncert poprowadzi, niezmiennie od pierwszej edycji, pomysłodawca – KABARET NEO-NÓWKA. Znakomite kabaretowe trio w osobach ROMAN ŻUREK – lider, autor tekstów i założyciel grupy, MICHAŁ GAWLIŃSKI – czempion improwizacji oraz RADEK BIELECKI – człowiek wielu talentów.

29 stycznia 2023, godz. 18.00

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Hala Stulecia, Sala Audytoryjna,

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Bilety:

W cenie od 105 zł do 210 zł do nabycia na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/1362-xi-koncert-charytatywny-fundacji-wroclawskie-hospicjum-dla-dzieci-83497?id=446322

W Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego, na zaproszenie Fundacji wystąpią znakomici artyści, tacy jak: Smolik//Kevfox, Grupa MoCARTA, Radek Bielecki z zespołem, Mateusz Krzykała z Maciejem Świętym.

Organizatorzy:

Fundacja „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”

Fundacja Bo chcę…

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Charakterystyka wykonawców:

SMOLIK//KEVFOX – Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel.

GRUPA MoCARTA – jak sami mówią o sobie, traktują Matkę Muzykę z żartobliwą ironią. Na przekór dostojnej powadze sal koncertowych, na przekór zaprzysięgłym melomanom, fanom rocka, rapu czy muzyki pop, łączą muzykę klasyczną z rozrywkową okraszając każdy występ humorem o wysokiej, jak nie inaczej, kulturze. Grupa MoCarta powołała się do życia w 21 marca 1995 roku.

RADEK BIELECKI z zespołem – Aby nie pominąć talentów, którymi został obdarzony, powiemy w skrócie – artysta kompletny! Kojarzony głównie z działalności w Kabarecie Neo-Nówka, 29 stycznia nie tylko poprowadzi koncert i licytację, ale także zagra i zaśpiewa!

MATEUSZ KRZYKAŁA z MACIEJEM ŚWIĘTYM

Mateusz to zwycięzca V EDYCJI THE VOICE KIDS – najpopularniejszego muzycznego talent show. Swoim talentem, osobowością i charyzmą sceniczną wywalczył sobie kontrakt fonograficzny. W styczniu wystąpi w towarzystwie kolejnego człowieka renesansu, który pełni rolę naszego ambasadora – Macieja Świętego. To wrocławski artysta z sukcesami w świecie rysunku, grafiki, a tego dnia zachwyci kolejnym talentem  – muzycznym akompaniując Mateuszowi w trakcie jego występu.

Patronat honorowy:

Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły:

RADIO RAM, RADIO WROCŁAW oraz TELEWIZJA ECHO

Projekt jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments